Bowls Club Heerhugowaard

Uitslagen

Einduitslag van de op 26 januari 2018 gehouden Spoon – Drive.

R.

Naam

W.p.

S.sh

R.

Naam

W.p

S.sh

1

Wim van Schagen

Won 3 Gelijk1 Verlies: 0

Totaal shots vóór:18  tegen:11

7

+ 07

14

Henriëtte Kippersluis

Won: 2 Gelijk: 0 Verlies: 2

Totaal shots vóór: 19  tegen:13

4

+ 06

2

Diny Slikker

Won: 3 Gelijk: 1 Verlies:  0

Totaal shots vóór:16 tegen:09

7

 + 07

15

Ria Beuse

Won: 2  Gelijk: 0 Verlies: 2

Totaal shots vóór: 18 tegen:15

4

 + 03

3

Jan Kuilboer

Won: 3  Gelijk: 0 Verlies: 1

Totaal shots vóór: 25  tegen:4

6

+ 21

1617

Gré Rood/ Dick Korthouwer

Won: 2 Gelijk: 0 Verlies 2

Totaal shots vóór: 13  tegen:12

4

+ 01

4

Wim Beers

Won: 3 Gelijk: 0Verlies: 1

Totaal shots vóór: 22  tegen:11

6

+ 11

1617

Dick Korthouwer/Gré Rood

Won: 2 Gelijk: 0 Verlies: 2

Totaal shots vóór: 13 tegen:12

4

+ 01

5

Tiny Bont

Won 2 Gelijk: 2 Verlies: 0

Totaal shots vóór:16 tegen: 7

6

+ 09

18

Hans de Koning

Won: 2 Gelijk: 0 Verlies: 2

Totaal shots vóór: 12  tegen:13

4

-  01

 6

Joke Beers

Won: 3 Gelijk: 0 Verlies: 1

Totaal shots vóór: 20 tegen:12

6

 + 08

19

Paulien de Vink

Won: 1 Gelijk: 1 Verlies: 2

Totaal shots vóór: 13 tegen:13

3

-  00

 7

Ruud Wong Chung

Won: 3 Gelijk: 0 Verlies: 1

Totaal shots vóór:18 tegen:10

6

 + 08

20

Marijke Tordoir

Won: 1Gelijk: 1 Verlies: 2

Totaal shots vóór: 11 tegen:14

3

- 03

 8

Alex Goodwin

Won: 3 Gelijk: 0 Verlies: 1

Totaal shots vóór: 17  tegen:15

6

+ 02

21

 

Agaath Pasma

Won:1 Gelijk1 Verlies: 2

Totaal shots vóór: 11  tegen:15

3

- 04

9

Cobi Meijer

Won: 2 Gelijk: 1 Verlies: 1

Totaal shots vóór: 21  tegen:08

5

+ 13

22

Lyda van ‘t Wout

Won: 1 Gelijk: 1 Verlies:2

Totaal shots vóór: 12 tegen: 17

3

- 05

10

Jan Kuijs

Won: 2 Gelijk: 1 Verlies: 1

Totaal shots vóór: 20 tegen: 08

5

+ 12

232425

Irene van Hassel/Bart Ruiter/Irene Negerman

Won: 1 Gelijk: 1 Verlies: 2

Totaal shots vóór:10  tegen:15

3

-  05

11

Peter Pasma

Won: 2 Gelijk: 1 Verlies: 1

Totaal shots vóór: 13 tegen:13

5

- 00

232425

Bart Ruiter/Irene Negerman/Irene van Hassel

Won: 1 Gelijk: 1 Verlies: 2

Totaal shots vóór: 10  tegen:15

3

-  05

12

Jan Bussen

Won: 2 Gelijk: 1 Verlies: 1

Totaal shots vóór: 15 tegen:17

5

- 02

232425

Irene Negerman/Irene van Hassel/Bart Ruiter

Won: 1 Gelijk: 1 Verlies: 2

Totaal shots vóór: 10 tegen:15

3

 - 05

13

Theo Rood

Won: 2 Gelijk: 0 Verlies: 2

Totaal shots vóór: 26  tegen:10

4

+ 16

26

Joop Gouverneur

Won: 1 Gelijk: 1 Verlies: 2

Totaal shots vóór: 11  tegen:25

3

 - 14

 

 

 

Einduitslag van de op 26 januari 2018 gehouden Spoon – Drive.

( vervolg )

 

R.

Naam

W.p.

S.sh

R.

Naam

W.p

S.sh

27

Elly Wong Chung

Won: 0 Gelijk: 2 Verlies: 2

Totaal shots vóór: 10 tegen:15

2

 - 05

30

Lien van Niekerk

Won: 1 Gelijk: 0 Verlies: 3

Totaal shots vóór: 09 tegen:23

2

- 14

28

George Strijkers

Won: 1 Gelijk: 0 Verlies: 3

Totaal shots vóór: 12 tegen:19

2

- 07

31

Jos Korthouwer

Won: 1 Gelijk: 0 Verlies: 3

Totaal shots vóór: 06 tegen:22

2

-  16

29

Henk Kippersluis

Won: 1Gelijk: 0 Verlies: 3

Totaal shots vóór: 12  tegen:23

2

- 11

32

Frans Dekker

Won: 0 Gelijk: 1 Verlies: 3

Totaal shots vóór: 07  tegen:29

1

 -  22

                     

Verklaring van de afkortingen:

W.P.  =   Wedstrijdpunten

R.  =  RankingS.  = Saldo

Sh   = Shots.

s.sh  =  saldo shots.

Einduitslag van het Regio Triple Toernooi op 9 april 2017  te Heerhugowaard

Plaats

Team

Naam

Naam

Naam

 

Wedstr.pnt..

Saldo shot +/-

Tot.Shots

vóór

1

Ons.K. 4

Wim Grillis

Betty Schiltman

Jan Kulk

 

6

+ 31

 

2

Alm,. 1

Paul van der Vliet

Annie van Belzen

Wim van Belzen

 

6

+ 14

 

3

Gaasp. 1

Ida Andreas

Inge van Enter

Ruud Bötchen

 

6

+13

 

4

Badh. 1

Elly Dolieslager

Ineke Nagtegaal

Cor de Jager

 

6

+ 12

 

5

Haarl. 3

Dorry Houwen

Arthur McNulty

Norma Duin

 

5

+15

 

6

Haarl. 2

Elly Ausma

Aad van Keulen

Ton van de Voorn

 

4

+14

 

7

Ons K. 2

Dick de Waard

Jan Hermus

Jan Dolieslager

 

4

+13

 

8

Hhw. 6

Gerda Dijkstra

Marijke Tordoir

Hans de Koning

 

4

+03

 

9

Ons K. 1

Els Tanis

Simon Ouwerkerk

Frans Poeltuyn

 

3

+02

 

10

Hhw. 2

Henriëtte Kippersluis

Agaath Pasma

Peter Pasma

 

3

-00

 

11

Hhw. 3

Henk Kippersluis

Irene Negerman

Lyda van ‘t Wout

 

3

-02

 

12

Hhw. 1

Wim Beers

Alex Goodwin

Gerard Bielfeldt

 

2

-03

+19

13

Ons K. 3

Miep v.d.Valk

Thea LIscalet

Marijke Kas

 

2

-03

+18

14

Haarl. 1

Cobie van Keulen

Thea van Wees

Jan v.d.Meer

 

2

-10

 

15

Hhw. 5

Pauline de Vink

Marth. Kuilboer

Jan Kuilboer

 

2

-11

 

16

BZH. 1

Jo Tilstra

Rina Sjerps

Mies Brouwer

 

2

-13

 

17

Ons K. 5

Rita Schrijber

Mary Scheenaert

Corrie Windle

 

0

-13

 

18

BZH.  2

Ben Gitzels

Fred Entius

Hein Spil

 

0

-15

 

19

Oudrijn.1.

Nelly v.d. Linden

Carolien v.Roozendaal

Theo Blanken

 

0

-24

 

20

Hhw. 4

Joop Gouverneur

Wim v. Schagen

Joke Beers

 

0

-25

 

Einduitslag competitie zomerseisoen 2015 De Vork

NAAM 

STAND

WEDSTR.
PUNTEN

 PUNTEN + 

PUNTEN -

Aantal
wedstr.

George Strijkers

1

21

149

90

8

Alex Goodwin

2

21

130

97

8

Frans Dekker

3

16

108

90

8

Jos Korthouwer

4

15

132

105

8

Jan Eshuis

5

15

122

99

8

Irene van Hassel

6

15

107

93

7

Lyda van’tWout

7

13

109

106

8

Hans de Koning

8

12

107

109

8

Jan Kuilboer

 9

 11

 120

 110

 8

Agaath Pasma

10

10

139

122

8

Grada Rentenaar

11

10

97

140

8

Irene Negerman

12

9

115

146

8

Peter Pasma

13

9

113

127

8

Olof Hooijberg

14

9

109

123

8

Coby Meijer

15

9

108

104

8

Dick Korthouwer

16

9

106

122

8

Bart de Ruiter

17

8

109

109

8

Marth Kuilboer

18

7

112

110

8

Annie Harte

19

7

90

148

8

Ria Beuse

20

6

112

122

8

Marijke Tordoir

21

6

96

125

8

Einduitslag competitie zomerseisoen 2015 De Vork

 

 

Einduitslag van het Mixed-Pairs toernooi op 15 mei te Heerhugowaard

Poule A

Plaats

Team

Naam

Naam

Wedstrijd

punten

Saldo

Shot +/-

1

A3

Agaath Pasma

Alex Goodwin

6

+18

2

A6

Annie Harte

Hans de Koning

6

+10

3

A5

Grada Rentenaar

George Strijkers

5

+11

4

A4

Lyda van’t Wout

Peter Pasma

3

-14

5

A1

Irene v.Hassel

Gerard de Dood

2

-12

6

A2

Cobi Meijer

Willem van Schagen

2

-13

Poule B

Plaats

Team

Namen

Namen

Wedstrijd

punten

Saldo

Shot +/-

1

B4

Ria Beuse

Dick Korthouwer

6

+11(+15)

2

B1

Irene Negerman

Jos Sol

6

+11(+13)

3

B3

Jos Korthouwer

Frans Dekker

4

-01

4

B5

Joke Beers

Jan Slikker

3

0

5

B2

Diny Slikker

Wim Beers

3

-01

6

B6

Marijke Tordoir

Joop Gouverneur

2

-20

Finale : winnaar van Poule A tegen de winnaar van Poule B

Plaats

Team

Naam

Naam

Wedstrijd

punten

1

A3

Agaath Pasma

Alex Goodwin

2

2

B4

Ria Beuse

Dick Korthouwer

0

Gefeliciteerd